Zdrowie maluszka
Jedni z najlepszych i najbardziej doświadczonych osteopatów w Polsce
nasza oferta

Zdrowie maluszka

Pomożemy Twojemu Maleństwu

W HUMANICUS Clinic prowadzimy w pełni kompleksową opiekę nad niemowlakami i dziećmi. Jako jedyna placówka w województwie podkarpackim prowadzimy terapię w stałej współpracy z osteopatą pediatrycznym, rehabilitantem dziecięcym NDT, lekarzem pediatrą i neurologiem dziecięcym, tak by jak najszybciej osiągać zamierzone efekty i monitorować postępy terapii.

Praca osteopatyczna z małymi dziećmi opiera się na stosowaniu subtelnych, bezbolesnych technik, które wpływają na mięśniowo-szkieletowy, układ pokarmowy, układ nerwowy, układ immunologiczny oraz układ krążenia równoważąc nieprawidłowości w tych systemach, wpływając na ich prawidłowe działanie.

Droga Mamo, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do rozwoju Twojego Maluszka, nurtują Cię pytania albo coś Cię niepokoi, chciałabyś dowiedzieć się jak pielęgnować lub nosić Niemowlaka żeby korzystnie wpływać na jego rozwój - Nie czekaj. Umów się na konsultację z naszymi specjalistami.

Cennik:

Rehabilitacji dzięci NDT - 130 zł / 45 min. 

Osteopatia Pediatryczna - 150 zł / 30-45 min. 
Zapraszamy Mamy, które zauważą że ich Maleństwa są asymetrycznie ułożenie w łóżeczku lub mają asymetryczną główkę, kolki, bóle brzuszka, reflux, osłabione lub wzmożone napięcie mięśniowe.Zapraszamy również najmniejszych pacjentów z dysfunkcjami neurologicznymi, zespołami oraz z wszelkim opóźnieniem w rozwoju.
Prowadzimy zintegrowaną terapię Osteopatyczną i Rehabilitacyjną wszelkich wad postawy u dzieci, m.in.:
skoliozy,
plecy okrągłe i płaskie,
kolana koślawe i szpotawe,
płaskostopie,
asymetryczne i odstające łopatki.
Jako jedyni w województwie podkarpackim pracujemy z naszymi Pacjentami i Pacjentkami łącząc zabiegi fizjoterapeutyczne z osteopatią pediatryczną i uroginekologiczną, co zapewnia najlepsze możliwe efekty terapii.
W myśl zasady zdrowa i szczęśliwa Mama, to szczęśliwy Maluch, pomyśl droga mamo równiez o swoim zdrowiu. Prowadzimy również specjalistyczną terapię uroginekologiczną dla kobiet z bolesnymi miesiączkami, nietrzymaniem moczu, po zabiegach operacyjnych ginekologicznych, z bólem w rejonie miednicy, bolesnymi stosunkami seksualnymi, jak również z rozejściem mięśni prostych brzucha i rehabilitacją kobiety po cesarskim cięciu.
Dodatkowo, dla Kobiet chcącyh po prostu wrócić do sprawności i aktywności po ciąży, proponujemy indywidualnie dobrane przez naszych specjalistów, dobrane do Twoich potrzeb i możliwości ćwiczenia lub trening.
Nasi osteopaci, osteopaci pediatryczni i fizoterapeuci, którzy pomogą Twojemu dziecku w osiągnięciu celu.
Elwira Pitera D.O.
Osteopata
Waldemar Gwóźdź
Osteopata Pediatryczny
Natalia Pawul
Fizjoterapeuta dziecięcy
Umów termin wizyty
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart