Klinika inna niż wszystkie
Humanicus Clinic - gabinet fizjoterapii i rehabilitacji Rzeszów
nasza oferta

Gabinet fizjoterapii i rehabilitacji Rzeszów

rehabilitacja, fizjoterapeuta - Rzeszów

Filozofią Humanicus Clinic jest opieka multidyscyplinarna oraz stała współpraca wielu specjalistów ze sobą. Nasz gabinet fizjoterapii koncertuje się na tym by w jednym miejscu Pacjent otrzymał najlepszą pomoc i nie musiał się martwić tym, że jego problem nie zostanie kompleksowo rozwiązany. Humanicus Clinic gwarantuje, że rehabilitacja będzie przeprowadzana kompleksowo w naszym gabinecie, u specjalistów którzy ze sobą ściśle współpracują. Nasz gabinet fizjoterapii gwarantuje kompleksową diagnozę jednostki chorobowej oraz odpowiednie leczenie. Jest to możliwe dzięki posiadaniu najlepszej kadry medycznej. Założycielem Humanicus Clinic jest fizjoterapeuta o światowej renomie, który wykształcił całe pokolenie utalentowanych rehabilitantów. Mgr Bogusław Mazur D.O. to fizjoterapeuta, który jest uznanym autorytetem w dziedzinie Osteopatii i Fizjoterapii w Polsce. Konsultuje i leczy pacjentów z całej Polski oraz specjalizuje się w przypadkach, które inny fizjoterapeuta uznał za "nie do wyleczenia". Natomiast tego rodzaju ciężkie przypadki w gabinecie fizjoterapii Humanicus Clinic niejednokrotnie udało się z powodzeniem wyleczyć. Długoletnia praktyka Bogusława Mazura sprawia, że rehabilitacja w jego placówce jest znacznie skuteczniejsza i przynosi pożądane efekty.


Odpowiednio dobrany zespół fizjoterapeutów, których trzonem są najlepsi studenci Bogusława Mazura, umożliwia nam skuteczną rehabilitację wielu pacjentów. Krótkie terminy oczekiwania na specjalistyczne leczenie to niewątpliwa zaleta naszej kliniki. Szybka i skuteczna rehabilitacja to pomoc, na którą wielu pacjentów nie może liczyć w innych miejscach.

gabinet fizjoterapii Rzeszów rehabilitacja Rzeszów fizjoterapeuta
fizjoterapeuta Bogusław Mazur

Rehabilitacja – kilka słów od założyciela kliniki

Gabinet fizjoterapii Rzeszów

Humanicus Clinic jest moją odpowiedzią na problemy i potrzeby pacjentów, z którymi pracowałem przez wiele lat. Zdobywana wiedzy, doświadczenie oraz świadomość braków na polskiej scenie rehabilitacji od samego początku upewniało mnie w postanowieniu, że muszę coś zmienić dla osób potrzebujących specjalistycznej rehabilitacji. Wraz z rozwojem swoich umiejętności narodziła się chęć ich przekazywania innym, tak by każdy fizjoterapeuta miał możliwość podnoszenia kwalifikacji i świadczenia rehabilitacji na jeszcze wyższym poziomie. Nasi pacjenci są dla nas najważniejsi i to od ich zadowolenia zależy nasz dalszy rozwój. Z tej idei powstała wiele lat temu Still Academy Of Osteopathy, której jestem współzałożycielem i dyrektorem programowym. Do dnia dzisiejszego kieruje i nadzoruje programem dydaktycznym oraz doborem nauczycieli tworzących STILL Academy.


Kolejnym a może równoległym krokiem w celu zapewnienia fizjoterapii na światowym poziomie było założenie gabinet rehabilitacji w Rzeszowie, na bazie którego po latach doświadczeń i skutecznej fizjoterapii pacjentów postał Humanicus Clinic – multidyscyplinarny gabinet fizjoterapii w Rzeszowie.

fizjoterapeuta Rzeszów gabinet rehabilitacji rehabilitacja w Rzeszowie

Fizjoterapeuta Rzeszów – czym różni się Humanicus

Gabinet Rehabilitacji Rzeszów

Tworząc Humanicus Clinic od samego początku wiedziałem, że będzie to wyjątkowe miejsce, które zapewni kompleksową pomoc moim pacjentom. Wiedziałem, że nie będzie to zwykły gabinet rehabilitacji o dość wąskim spektrum działania. Humanicus Clinic miało być czymś więcej i takim się stało. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym zrzeszamy dziesiątki specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Podstawowym profilem działalności jest rehabilitacja osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Zdając sobie sprawę, że nawet najlepszy fizjoterapeuta nie może pracować samodzielnie stworzyłem miejsce, w którym przyjmują specjaliści z inny dziedzin. Dzięki temu w jednym miejscu możemy leczyć większość przypadków chorobowych i świadczyć pomoc medyczną na światowym poziomie.

Rehabilitacja – Humanicus to gabinet fizjoterapii na światowym poziomie

Można napisać tysiące słów na temat dlaczego rehabilitacja w Humanicus Clinic jest na światowym poziomie. Natomiast lepiej oddadzą to liczby, które w zwięzły sposób pokazują nasze zalety.


Gabinet Fizjoterapii – liczba fizjoterapeutów, osteopatów i rehabilitantów: 12 doświadczonych specjalistów, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w pracy z najcięższymi przypadkami medycznymi.


W chwili obecnej świadczymy wyspecjalizowane porady medyczne w ramach 15 specjalizacji. W naszej klinice przyjmują m.in.: ginekolodzy, ortopedzi, neurolodzy, chirurdzy, pediatrzy oraz specjaliści z innych dziedzin.


Ponad 20 lekarzy specjalistów służy codziennie pomocą w diagnozowaniu Państwa chorób.


Nasza klinika została wyposażona w najlepszej jakości sprzęt diagnostyczny. Na powierzchni ponad 600m2 w 20 gabinetach medycznych codziennie pomagamy naszym pacjentom.

Umów termin wizyty
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 7:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart