Powrót do aktywności po ciąży
Jedni z najlepszych i najbardziej doświadczonych osteopatów w Polsce
nasza oferta

Powrót do aktywności po ciąży

Czy ćwiczyć w ciązy?

Każda Mama doskonale wie, że ciąża bardzo ingeruje w nasze ciało i nie zawsze wyglądamy już tak dobrze jak przed urodzeniem dzidziusia. Nasza gospodarka hormonalna przechodzi rewolucje, zmieniają się procesy metaboliczne i nawet same nie wiemy, kiedy nasza sylwetka staje się nieco inna.

Cellulit, nadwaga, obwisła skóra to typowe problemy kobiet po ciąży, ale dobra wiadomość jest taka, że tak samo jak szybko przyszły tak samo szybko mogą zniknąć, musisz tylko zacząć działać i uświadomić sobie, że ten problem będzie dotyczył Ciebie tak długo jak długo sobie na to pozwolisz.

Mamom, które zastanawiają się nad podjęciem aktywności fizycznej w ciąży lub/i po porodzie chcielibyśmy zaznaczyć, że razem ze Naszym Zespołem HUMANICUS Clinik mają taką możliwość i są pod najlepszą i profesjonalną opieką.

Dla Mam, które mają za sobą 9 miesięcy ciąży i skupiają się głównie na opiece nad  swoim Maleństwem proponujemy chwilę dla swojego ciała i ducha -  treningi dedykowane dla Kobiet po porodzie. Pamiętaj aby móc się opiekować  Maleństwem, który wymaga mnóstwa Twojej uwagi, sił i energii, bezcenne jest abyś to TY czuła się silna, piękna i pełna energii, a wtedy wszystko inne będzie łatwiejsze

Cennik:
od 125 zł. / 1h trening indywidualny.

Powrót do aktywności po ciąży

#01
W trakcie ciąży w Twoim organizmie zachodzi wiele zmian, dlatego również Twój trening wraz ze zmianą Twojego brzuszka będzie się zmieniał. Zmieni się intensywność i rodzaj ćwiczeń, które będą nakierowane na inne cele.
#02
Podczas ciąży największemu osłabieniu ulega kręgosłup, ale również mięśnie brzucha i mięśnie nóg stają się słabsze. Tak więc podczas treningów skupimy się na zachowaniu odpowiedniej kondycji, a także na aktywności poszczególnych partii ciała.
#03
W trakcie ciąży Twój kręgosłup narażony jest na utrzymanie dodatkowego ciężaru w postaci rosnącego brzucha oraz piersi, dlatego podczas treningu będziemy wykonywać ćwiczenia, które zmniejszą jego bolesność i przyniosą Ci ulgę.
#04
W przypadku brzucha mamy do czynienia z rozchodzącymi się jego mięśniami, których struktura ulega osłabieniu. Pamiętaj więc, że praca nad nimi w trakcie ciąży ułatwi ich powrót na swoje miejsce po porodzie, zdecydowanie szybciej niż w przypadku zaniechania aktywności fizycznej podczas ciąży.
Nasi osteopaci, trenerzy i fizjoterapeuci,
którzy pomogą Ci w osiągnięciu celu
Barbara Bąk
Fizjoterapeuta
Katarzyna Penar
Terapeutka, trener, dietetyk.
Umów termin wizyty
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 7:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart