Rehabilitacja uroginekologiczna
Jedni z najlepszych i najbardziej doświadczonych osteopatów w Polsce
nasza oferta

Rehabilitacja uroginekologiczna

Zadbaj o swoje zdrowie

W naszej Klinice zarówno Panie jak i Panowie mogą liczyć na kompleksową pomoc. Panie w zakresie terapii uroginekologicznej, Panowie w zakresie terapii urologicznej.

Wykorzystując najlepszy sprzęt, wiedzę i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu możemy pochwalić się świadczeniem usług niespotykanym w innych placówkach na terenie województwa podkarpackiego.

Terapię uroginekologiczną wykonujemy z wykorzystaniem sprzętu USG sonofeedback oraz na renomowanym sprzęcie francuskiej firmy Phenix Liberty.

Powszechnie panuje mylne przekonanie, że sytuacje, takie jak wyciek moczu podczas kaszlu, bóle towarzyszące miesiączce czy wypadanie narządu rodnego to naturalna kolej rzeczy i należy się z tym pogodzić, nauczyć żyć. Tymczasem dzięki pomocy wykwalifikowanego fizjoterapeuty uroginekologicznego jesteś w stanie zawalczyć z każdym dokuczliwym problemem. Co więcej, możesz zapobiegać ich powstawaniu.

Cennik:

 od 140 zł. / 60 min. wizyta 
+ ewentualny koszt indywidualnej sądy

We Francji fizjoterapia uroginekologiczna jest elementem publicznej służby zdrowia od około 30 lat. Każda kobieta po ciąży ma obowiązek odbyć minimum 10 wizyt u fizjoterapeuty. Taki system doskonale się sprawdza i pomaga zabezpieczyć kobiety przed pojawieniem się u nich problemów z dnem miednicy oraz wrócić do sprawności po porodzie. Dlatego nie wahaj się ani chwili.
W HUMANICUS Clinic znajdziesz intymne warunki, zrozumienie i specjalistyczną pomoc, opartą na szczegółowym wywiadzie, badaniu manualnym, badaniu USG i EMG oraz indywidualnie dobranej na tej podstawie terapii.
Możesz zgłaszać się do nas z:
wysiłkowym nietrzymaniem moczu,
pęcherzem nadaktywnym,
bólem przy współżyciu,
bólami miesiączkowymi,
bólem narządów płciowych i ich okolicy,
rozstępem mięśni prostych brzucha,
dolegliwościami w okresie ciąży, po porodzie siłami natury i cesarskim cięciu, przed i po zabiegach ginekologicznych,
leczenie dolegliwości bólowych w rejonie miednicy u kobiet,
leczenie po operacjach ginekologicznych i urologicznych u kobiet i mężczyzn.
W naszej klinice każdy Pacjent, poza rehabilitacją uroginekologiczną, może liczyć na konsultację osteopaty, urologa jak i ginekologa, którzy tworząc spójny zespół, zapewniają kompleksowe i wyczerpujące podejście do problemów naszych Pacjentów.
Nasz fizjoterapeuta który pomoże Ci w osiągnięciu celu
Barbara Bąk
Fizjoterapeuta
Umów termin wizyty
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart