Home Indywidualny trening Medyczny

Indywidualny trening Medyczny

Jest świetnym rozwiązaniem dla Pacjentów z dolegliwościami bólowymi, wynikającymi z trybu życia, przebytych urazów lub operacji, po których Twoje ciało nie wróciło w pełni do sprawności.

 

Po wcześniejszym badaniu osteopatycznym, fizjoterapeutycznym, lub w razie potrzeby lekarskim, które mają za zadanie poznanie i usunięcie przyczyn Twoich dolegliwości, przyjdzie świetny moment na trening medyczny.

 

Często osteopata lub fizjoterapeuta uwolni Cię od uporczywego bólu już w Gabinecie, a następnie dla osiągnięcia trwałych rezultatów zostanie Ci odpowiednio dobrany trening medyczny, który poprawi ogólne funkcjonowanie twojego aparatu ruchu i utrwali osiągnięty efekt.

Indywidualny trening Medyczny

Trening medyczny rozpoczyna się wywiadem oraz pełną diagnostyką polegającą na wykonaniu testów pozwalających zdiagnozować dysfunkcje ruchowe i ocenić ich rozległość. W trakcie treningu medycznego, fizjoterapeuta lub trener, pozostaje w ścisłej współpracy z osteopatą i/lub lekarzem, gwarantując tym samym dostosowanie możliwie najskuteczniejszej i najbardziej efektywnej rehabilitacji/treningu dla osiągnięcia najlepszych rezultatów.


Jest treningiem indywidualnie dobranym do stanu zdrowia i potrzeb Pacjenta, uwzględniającym jego możliwości i oraz oczekiwania. W trakcie treningu medycznego nasz fizjoterapeuta poświęci Ci 100% uwagi by w każdej fazie treningu mieć pewność, że Twoje ćwiczenia poprawią Twój stan zdrowia.


Kiedy i dla kogo trening medyczny?

 

  • Pacjenci z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa lub innych stawów
  • Pacjenci z urazami
  • Pacjenci z niedoleczonymi kontuzjami
  • Sportowcy w trakcie leczenia kontuzji
  • Pacjenci pooperacyjni lub przygotowujący się do operacji
  • Prewencja i zapobieganie kontuzjom i urazom
  • Kobiety w ciąży z dolegliwościami bólowymi
  • Kobiety po porodzie z dolegliwościami bólowymi
Artur Cieśla
Fizjoterapeuta
Wojciech Brzuszek
Fizjoterapeuta
Katarzyna Penar
Terapeutka, trener, dietetyk.
Umów termin wizyty
zobacz z kim współpracujemy
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Zadzwoń, napisz do nas
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart