indywidualny trening przygotowania motorycznego
Jedni z najlepszych i najbardziej doświadczonych osteopatów w Polsce
nasza oferta

Indywidualny Trening przygotowania motorycznego

Indywidualne podejście kluczem do sukcesu

Indywidualny trening przygotowania motorycznego jest przeznaczony dla wszystkich osób którzy uprawiają sport na poziomie amatorskim jak również na poziomie zawodowym. Niezależnie od dyscypliny.

W Humanicus Clinic nasi fizjoterapeuci i trenerzy odpowiednio dostosują trening motoryczny do specyficzności dyscypliny sportowej i możliwości danego Zawodnika/Pacjenta tak by był przede wszystkim bezpieczny i zdecydowanie poprawiał możliwości i parametry organizmu.
Odpowiednie przygotowanie motoryczne pomaga polepszenie szybkości, jakość oraz wydajność ruchu sportowca, a także zmniejsza ilość kontuzji. Rekomendowane jest również dzieciom, jako przygotowanie do kolejnych etapów treningu i kształtowanie podstaw motorycznych.
Cennik:
Nasi trenerzy, którzy pomogą Ci w osiągnięciu celu.
Trenowanie podejmowane regularnie i efektywnie, czyli około 2-3 razy w tygodniu przynosi oczekiwane efekty, bez zjawiska przetrenowania i przeciążenia organizmu.
Artur Cieśla
Fizjoterapeuta
Wojciech Brzuszek
Fizjoterapeuta
Katarzyna Penar
Terapeutka, trener, dietetyk.
Program przygotowania motorycznego opiera się na trzech poziomach:
Motoryce ogólnej (podstawowej)
Jest to podstawowy trening funkcjonalny, ogólnorozwojowy, którego celem jest zbudowanie solidnych fundamentów cech motorycznych, poprawiając wzorce ruchowe.
Motoryce kierunkowej
Ten poziom jest dostosowany do rodzaju dyscypliny i poziomu zawodnika kształtowanie zdolności motorycznych jak siły, szybkość, skoczności, zwinność, mobilność, wytrzymałość szybkościowej, czy wytrzymałości.
Motoryce specjalistycznej
To poziom gdzie celem jest zastosowanie wykształconych wyżej cech motorycznych w warunkach sportowych – trening, mecz, zawody.
Umów termin wizyty
Umawiasz wiyztę
Wybierasz specjalistę
Trening Medyczny będziesz wykonywał pod okiem doświadczonych trenerów.
Twój sukces
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart