Home Indywidualny Trening przygotowania motorycznego

Indywidualny Trening przygotowania motorycznego

Indywidualny trening przygotowania motorycznego jest przeznaczony dla wszystkich osób którzy uprawiają sport na poziomie amatorskim jak również na poziomie zawodowym. Niezależnie od dyscypliny.

W Humanicus Clinic nasi fizjoterapeuci i trenerzy odpowiednio dostosują trening motoryczny do specyficzności dyscypliny sportowej i możliwości danego Zawodnika/Pacjenta tak by był przede wszystkim bezpieczny i zdecydowanie poprawiał możliwości i parametry organizmu.
 

Odpowiednie przygotowanie motoryczne pomaga polepszenie szybkości, jakość oraz wydajność ruchu sportowca, a także zmniejsza ilość kontuzji. Rekomendowane jest również dzieciom, jako przygotowanie do kolejnych etapów treningu i kształtowanie podstaw motorycznych.

Indywidualny Trening przygotowania motorycznego

Program przygotowania motorycznego opiera się na trzech poziomach:


Motoryce ogólnej (podstawowej)
Jest to podstawowy trening funkcjonalny, ogólnorozwojowy, którego celem jest zbudowanie solidnych fundamentów cech motorycznych, poprawiając ri d wzorce ruchowe.

Motoryce kierunkowej

Ten poziom jest dostosowany do rodzaju dyscypliny i poziomu zawodnika kształtowanie zdolności motorycznych jak siły, szybkość, skoczności, zwinność, mobilność, wytrzymałość szybkościowej, czy wytrzymałości

Motoryce specjalistycznej

To poziom gdzie celem jest zastosowanie wykształconych wyżej cech motorycznych w warunkach sportowych – trening, mecz, zawody.


 

Artur Cieśla
Fizjoterapeuta
Wojciech Brzuszek
Fizjoterapeuta
Katarzyna Penar
Terapeutka, trener, dietetyk.
Umów termin wizyty
zobacz z kim współpracujemy
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Zadzwoń, napisz do nas
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart