Rehabilitacja sportowa
Jedni z najlepszych i najbardziej doświadczonych osteopatów w Polsce
nasza oferta

Rehabilitacja sportowa

Z nami wrócisz do formy

W Centrum Medycyny Sportowej HUMANICUS Clinic zarówno zawodowy sportowiec, jak i osoby uprawiające sport amatorsko znajdą profesjonalną i skuteczną pomoc.

 

Oferujemy specjalistyczną, indywidualnie dobraną terapię do możliwości pacjenta i rodzaju urazu, by w jak najszybszy i bezpieczny sposób zapewnić powrót do aktywności fizycznej po przebytych urazach ortopedycznych i kontuzjach sportowych.

 

W naszej klinice pracują wyłącznie najlepsi Osteopaci i Fizjoterapeuci oraz Trenerzy, którzy sami nierzadko mieli bogatą aktywność lub karierę sportową i nie są im obce kontuzje i urazy sportowe. Poza fachową wiedzą i doświadczeniem oferujemy rehabilitacje a najbardziej komfortowych warunkach na najlepszym dostępnym na rynku sprzęcie.

 

W naszej pracy ze sportowcami opartej na wieloletnim doświadczeniu korzystamy z wiedzy z zakresu najnowszych badań i standardów leczenia zaczerpniętych z najlepszych klinik sportowych na świecie. Cały proces rehabilitacji w sporcie jest poddany szczegółowej analizie biomechanicznej i funkcjonalnej narządu ruchu, a także nieustannemu monitorowaniu efektów osiąganych przez Pacjenta.

 

Cennik:

 od 140 zł / 60 min wizyta

Nasi trenerzy, którzy pomogą Ci w osiągnięciu celu.
Trenowanie podejmowane regularnie i efektywnie, czyli około 2-3 razy w tygodniu przynosi oczekiwane efekty, bez zjawiska przetrenowania i przeciążenia organizmu.
Marcin Rodkiewicz
Osteopata
Fabian Sykała D.O.
Osteopata
Marcin Hyżorek
Osteopata
Artur Cieśla
Fizjoterapeuta
Wojciech Brzuszek
Fizjoterapeuta

Szczególną wagę przywiązujemy również do profilaktyki w sporcie w celu zapobiegania urazów i kontuzji, reedukacji wzorców ruchowych, zapewniając w ten sposób utrzymanie optymalnej funkcjonalności narządu ruchu. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie jeszcze na etapie braku dolegliwości u pacjenta zlokalizować i wychwycić tzw. słabe ogniwa biomechaniczne w układzie ruchu, narażone na przeciążenia i kontuzje w przyszłości oraz tak poprawić i wypracować parametry tkane k żeby do takiej potencjalnej kontuzji w przyszłości nie doszło.

 

W naszym ośrodku oferujemy także SSR czyli specyficzną sportową rehabilitację przygotowującą pacjenta do bezpiecznego powrotu do uprawiania każdej dyscypliny sportowej.
 

Konsultujemy i leczymy Pacjentów z wielu ośrodków rehabilitacji sportowej z całej Polski, specjalizując się w rehabilitacji i profilaktyki pacjentów z różnych dyscyplin sportowych takich jak:

 

 • Piłka Nożna (konsultujemy zawodników ekstraklasowych i kadry narodowej)
 • Siatkówka (konsultujemy zawodników ekstraklasowych i kadry narodowej)
 • Lekkoatletyka (konsultujemy zawodników kadry narodowej i olimpijskiej)
 • Koszykówka
 • Sporty Walki
 • Piłki ręcznej
 • Tenis
 • Rugby
 • Pływanie
 • Narciarstwo
 • Sporty siłowe
 • Squash
Umów termin wizyty
Umawiasz wiyztę
Wybierasz specjalistę
Trening Medyczny będziesz wykonywał pod okiem doświadczonych trenerów.
Twój sukces
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart