Rehabilitacja sportowa
Jedni z najlepszych i najbardziej doświadczonych osteopatów w Polsce
nasza oferta

Rehabilitacja sportowa

Z nami wrócisz do formy

W Centrum Medycyny Sportowej HUMANICUS Clinic zarówno zawodowy sportowiec, jak i osoby uprawiające sport amatorsko znajdą profesjonalną i skuteczną pomoc.

 

Oferujemy specjalistyczną, indywidualnie dobraną terapię do możliwości pacjenta i rodzaju urazu, by w jak najszybszy i bezpieczny sposób zapewnić powrót do aktywności fizycznej po przebytych urazach ortopedycznych i kontuzjach sportowych. Fizjoterapia po kontuzji to proces, który musi rozpocząć się od trafnej diagnozy kontuzji. Rehabilitant sportowy po przeprowadzeniu wywiadu, wykonaniu dokładnego badania zdecyduje o dalszych etapach leczenia kontuzji czy potrzebnych badaniach, które potwierdzą postawioną diagnozę. Mając kompletny obraz kontuzji, rehabilitant sportowy przygotuje kompleksowy plan leczenia.

 

Szybki powrót do formy po odbytej kontuzji jest kluczowy dla zawodowych sportowców. Dlatego rehabilitacja po kontuzji nie może być zlepkiem przypadkowych działań, a kompletnie przemyślanym planem leczenia. Dobrze przygotowana rehabilitacja sportowa umożliwia znacznie szybszy powrót do sprawności fizycznej w możliwie najkrótszym i bezpiecznym okresie rekonwalescencji.

 

W naszej klinice pracują wyłącznie najlepsi Osteopaci i Fizjoterapeuci oraz Trenerzy, którzy sami nierzadko mieli bogatą aktywność lub karierę sportową i nie są im obce kontuzje i urazy sportowe. Dlatego fizjoterapia po kontuzji w naszej klinice jest bardzo skuteczna, gdyż jest prowadzona pod okiem najlepszych rehabilitantów sportowych. Poza fachową wiedzą i doświadczeniem oferujemy rehabilitacje a najbardziej komfortowych warunkach na najlepszym dostępnym na rynku sprzęcie.

 

W naszej pracy ze sportowcami opartej na wieloletnim doświadczeniu korzystamy z wiedzy z zakresu najnowszych badań i standardów leczenia zaczerpniętych z najlepszych klinik sportowych na świecie. Rehabilitant sportowy, cały proces rehabilitacji w sporcie, poddaje szczegółowej analizie biomechanicznej i funkcjonalnej narządu ruchu, a także nieustannemu monitorowaniu efektów osiąganych przez Pacjenta.

Cennik:

 od 160 zł / 50 min wizyta

fizjoterapeuta sportowy Rzeszów
Fizjoterapeuta sportowy Rzeszów - nasi trenerzy, którzy pomogą Ci w osiągnięciu celu.
Trenowanie podejmowane regularnie i efektywnie, czyli około 2-3 razy w tygodniu przynosi oczekiwane efekty, bez zjawiska przetrenowania i przeciążenia organizmu.
Marcin Rodkiewicz
Osteopata
Fabian Sykała D.O.
Osteopata
Marcin Hyżorek D.O.
Osteopata
Artur Cieśla
Fizjoterapeuta
Wojciech Brzuszek
Fizjoterapeuta
Agnieszka Szmuc
Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta sportowy Rzeszów

Szczególną wagę przywiązujemy również do profilaktyki w sporcie w celu zapobiegania urazów i kontuzji, reedukacji wzorców ruchowych, zapewniając w ten sposób utrzymanie optymalnej funkcjonalności narządu ruchu.
 

Jest to szczególnie ważne u profesjonalnych zawodników, którzy są narażeni na częste kontuzje. Nasz rehabilitant sportowy jest w stanie jeszcze na etapie braku dolegliwości u pacjenta zlokalizować i wychwycić tzw. słabe ogniwa biomechaniczne w układzie ruchu, narażone na przeciążenia i kontuzje w przyszłości oraz tak poprawić i wypracować parametry tkanek żeby do takiej potencjalnej kontuzji w przyszłości nie doszło. Jest to idealny sposób zapobiegania potencjalnym kontuzją, który umożliwia znaczne zmniejszenie urazów. Dzięki temu fizjoterapia po kontuzji jest znacznie mniej potrzebna.
 

W naszym ośrodku oferujemy także SSR czyli specyficzną sportową rehabilitację przygotowującą pacjenta do bezpiecznego powrotu do uprawiania każdej dyscypliny sportowej, którą przeprowadza fizjoterapeuta sportowy.
 

Konsultujemy i leczymy Pacjentów z wielu ośrodków rehabilitacji sportowej z całej Polski. Każdy nasz fizjoterapeuta sportowy specjalizuje się w rehabilitacji i profilaktyki pacjentów z różnych dyscyplin sportowych takich jak:

 

 • Piłka Nożna (konsultujemy zawodników ekstraklasowych i kadry narodowej)

 • Siatkówka (konsultujemy zawodników ekstraklasowych i kadry narodowej)

 • Lekkoatletyka (konsultujemy zawodników kadry narodowej i olimpijskiej)

 • Koszykówka

 • Sporty Walki

 • Piłki ręcznej

 • Tenis

 • Rugby

 • Pływanie

 • Narciarstwo

 • Sporty siłowe

 • Squash

 

Umów termin wizyty
rehabilitacja sportowa Rzeszów
Umawiasz wiyztę
leczenie kontuzji
Wybierasz specjalistę
rehabilitant sportowy
Trening Medyczny będziesz wykonywał pod okiem doświadczonych trenerów.
fizjoterapeuta sportowy
Twój sukces
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 7:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart