Rehabilitacja Dorosłych
Jedni z najlepszych i najbardziej doświadczonych osteopatów w Polsce
nasza oferta

Rehabilitacja Dorosłych

Zadbaj o swoje zdrowie
W Humanicus Clinic zdajemy sobie sprawę jak ważne jest Twoje zdrowie i jak często brak Ci czasu na doprowadzenie się do porządku.
 
Dlatego u nas w klinice nie będziemy marnowali Twojego czasu na eksperymenty z Twoim zdrowiem. Każdy nasz fizjoterapeuta to specjalista z długoletnim doświadczeniem.
 
Nasza Kadra to najlepsi specjaliści z wielu dziedzin którzy dzięki współpracy między sobą zaplanują najlepszą, odpowiednio dobraną rehabilitację do Twojego stanu zdrowia i Twoich możliwości.
 
Jesteśmy ekspertami w usuwaniu bólu kręgosłupa oraz bólu stawów kończyn górnych i dolnych.
Cennik:

160 zł. / 50-60 min. wizyta

Rehabilitacja Dorosłych

Dostosujemy Indywidualną rehabilitację do Twojego problemu w zakresie Leczenia:
#01
Leczenia bólu – Jesteśmy w stanie pomóc Ci w zakresie złagodzenia jak również często wyeliminowanie Twoich dolegliwości bólowych wynikających z urazów, trybu życia czy przewlekłego stresu.
#02
Rehabilitacji przed i pooperacyjna – jeśli zabieg operacyjny okażę się konieczny, możesz być pewny że zaplanujemy dla Ciebie najbardziej optymalną drogę powrotu do zdrowia. Nasi specjaliści mają odpowiednią wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie aby a nasze standardy i inspiracje odpowiadają najlepszym i najbardziej prestiżowym klinikom z całego świata.
#03
Rehabilitacja Sportowa – To indywidualna praca Fizjoterapeuty i Trenera z profesjonalnym sportowcem lub amatorem aktywności fizycznej po kontuzji lub urazie sportowym. Jesteśmy opiekunem medycznym wielu sekcji i klubów sportowych (m. in. ASSECO Resovii Rzeszów, kadry lekkiej atletyki i innych). Zaufali nam Mistrzowie Świata, rekordziści Polski czy zawodnicy Kadry Olimpijskiej. U nas znajdziesz najbardziej profesjonalną pomoc w najlepszych warunkach.
#04
Rehabilitacja Funkcjonalna – która ma za zadanie aktywację oraz leczenie przez naturalny ruch oraz trening oparty na obserwacji ruchów wykonywanych przez pacjentów w życiu codziennym. Podstawowym założeniem takiej pracy jest odejście od poszczególnych grup mięśniowych i pojedynczych stawów, a skupienie się na celu oraz poprawności wykonywanego ruchu. Trochę Cię rozruszamy a przez to będziesz lepiej funkcjonował na co dzień.
Umów termin wizyty
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 7:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart