Home Rehabilitacja Dorosłych

Rehabilitacja Dorosłych

W Humanicus Clinic zdajemy sobie sprawę jak ważne jest Twoje zdrowie i jak często brak Ci czasu na doprowadzenie się do porządku.

 

Dlatego u nas w klinice nie będziemy marnowali Twojego czasu na eksperymenty z Twoim zdrowiem.

 

Nasza Kadra to najlepsi specjaliści z wielu dziedzin którzy dzięki współpracy między sobą zaplanują najlepszą, odpowiednio dobraną rehabilitację do Twojego stanu zdrowia i Twoich możliwości.

Jesteśmy ekspertami w usuwaniu bólu kręgosłupa oraz bólu stawów kończyn górnych i dolnych.

Cennik:

 od 130 zł. / 30-60 min. wizyta

Rehabilitacja Dorosłych

Dostosujemy Indywidualną rehabilitację do Twojego problemu w zakresie Leczenia:

Leczenia bólu – Jesteśmy w stanie pomóc Ci w zakresie złagodzenia jak również często wyeliminowanie Twoich dolegliwości bólowych wynikających z urazów, trybu życia czy przewlekłego stresu.

Rehabilitacji przed i pooperacyjna – jeśli zabieg operacyjny okażę się konieczny, możesz być pewny że zaplanujemy dla Ciebie najbardziej optymalną drogę powrotu do zdrowia. Nasi specjaliści mają odpowiednią wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie aby a nasze standardy i inspiracje odpowiadają najlepszym  i najbardziej prestiżowym klinikom z całego świata.

Rehabilitacja Sportowa – To indywidualna praca Fizjoterapeuty i Trenera z profesjonalnym sportowcem lub amatorem aktywności fizycznej po kontuzji lub urazie sportowym. Jesteśmy opiekunem medycznym wielu sekcji i klubów sportowych (m. in. ASSECO Resovii Rzeszów, kadry lekkiej atletyki i innych). Zaufali nam Mistrzowie Świata, rekordziści Polski czy zawodnicy Kadry Olimpijskiej. U nas znajdziesz najbardziej profesjonalną pomoc w najlepszych warunkach.  

Rehabilitacja Funkcjonalna – która ma za zadanie aktywację oraz leczenie przez naturalny ruch oraz trening oparty na obserwacji ruchów wykonywanych przez pacjentów w życiu codziennym. Podstawowym założeniem takiej pracy jest odejście od poszczególnych grup mięśniowych i pojedynczych stawów, a skupienie się na celu oraz poprawności wykonywanego ruchu. Trochę Cię rozruszamy a przez to będziesz lepiej funkcjonował na co dzień.


 

Bogusław Mazur D.O.
Osteopata
Marcin Rodkiewicz
Osteopata
Fabian Sykała D.O.
Osteopata
Elwira Pitera D.O.
Osteopata
Marcin Hyżorek
Osteopata
Joanna Czaja
Fizjoterapeuta
Barbara Bąk
Fizjoterapeuta
Katarzyna Penar
Terapeutka, trener, dietetyk.
Umów termin wizyty
zobacz z kim współpracujemy
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Zadzwoń, napisz do nas
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart