Home Dolegliwości bólowe kobiet po ciąży

Dolegliwości bólowe kobiet po ciąży

Według międzynarodowych standardów leczenia każda kobieta po porodzie (zarówno po porodzie siłami natury jak i po cesarskim cięciu) obowiązkowo powinna zgłosić się do fizjoterapeuty uroginekologicznego lub osteopaty w celu sprawdzenia stanu jej miednicy, napięcia mięśni dna miednicy i powłok brzusznych oraz odbycia indywidualnej terapii w tym zakresie. 

Cennik:

 140 zł / 45 min. fizjoterapia uroginekologiczna.

 150 zł / 30-45 min. wizyta osteopatyczna.

Dolegliwości bólowe kobiet po ciąży

Dzięki temu ma szansę sprawić, by jej organizm wrócił do stanu funkcjonowania sprzed ciąży i zapobiec powstaniu szeregu przykrych dolegliwości, takich jak np.
 

  • nietrzymanie moczu,
  • bolesne stosunki seksualne,
  • czy obniżenie narządu rodnego
  • bóle kręgosłupa i miednicy
  • bóle kręgosłupa
  • obrzęk nóg
  • bóle głowy


W  naszej Klinice często słyszymy: „U mnie wszystko w porządku tam na dole”, „Nic mi nie dolega, więc nie mam potrzeby iść się badać”, „Ginekolog powiedział, że wszystko w porządku”.

Drogie Panie, pamiętajcie o tym, że każdy specjalista ma określony sposób badania oraz postępowania – lekarz ginekolog kontroluje stan zdrowia pod kątem występującej już patologii, fizjoterapeuta specjalizujący się w ginekologii natomiast będzie się skupiał na zaburzeniach funkcjonowania aparatu moczowo-płuciowego kobiety.

Właśnie dlatego w HUMANICUS Clinic mamy tak szerokowyspecjalizowany zespół, który ze sobą współpracuje , co pozwala na podejście do problemów kobiecych z różnych perspektyw. O każdą nasza Pacjentkę może zadbać ginekolog, urolog, osteopata, fizjoterapeuta uroginekologiczny i to wszystko w jednym miejscu!

Każda kobieta, która jest po porodzie, w celu uniknięcia problemów uroginekologicznych powinna zgłosić się na wizytę diagnostyczną bez względu na to czy już pojawiły się jakieś niepokojące objawy czy też nie. Dotyczy to zarówno młodych mam, jak i tych nieco bardziej doświadczonych
 

Bogusław Mazur D.O.
Osteopata
Marcin Rodkiewicz
Osteopata
Fabian Sykała D.O.
Osteopata
Elwira Pitera D.O.
Osteopata
Marcin Hyżorek
Osteopata
Maciej Misiewicz
Osteopata
Waldemar Gwóźdź
Osteopata Pediatryczny
Joanna Czaja
Fizjoterapeuta
Barbara Bąk
Fizjoterapeuta
Artur Cieśla
Fizjoterapeuta
Wojciech Brzuszek
Fizjoterapeuta
Katarzyna Penar
Terapeutka, trener, dietetyk.
Umów termin wizyty
zobacz z kim współpracujemy
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Zadzwoń, napisz do nas
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart