Osteopatyczne leczenie kręgosłupa
Jedni z najlepszych i najbardziej doświadczonych osteopatów w Polsce
nasza oferta

Osteopatyczne leczenie kręgosłupa

Twój kręgosłup jest w najlepszych rękach

Drogi Pacjencie, Twój kręgosłup jest w najlepszych rękach.Zgłaszając się do Nas z bólem kręgosłupa możesz liczyć na kompleksową opiekę naszego zespołu doświadczonych Osteopatów, na którego czele stoi Bogusław Mazur D.O. Leczenie bólu kręgosłupa to złożony problem medyczny, który należy rozpocząć od odpowiedniej diagnozy schorzenia. Ból kręgosłupa to objaw, który może wynikać z szeregu różnych chorób, urazów i zwyrodnień. Różna może być także lokalizacja dolegliwości. Dlatego na początku trzeba zlokalizować dokładną przyczynę. Najczęściej stosowane badania, które poprzedzają leczenie bólu kręgosłupa to: prześwietlenie kręgosłupa, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny. Dopiero po ich wykonaniu można rozpocząć leczenie bólu kręgosłupa.Bogusław Mazur jest pierwszym i najbardziej doświadczony osteopatą w województwie podkarpackim, który jest uznanym autorytetem w dziedzinie fizjoterapii i osteopatii w Polsce. To dzięki niemu rehabilitacja ortopedyczna w całej Polsce znalazła się na znacznie wyższym poziomie. Na swoich autorskich szkoleniach wykształcił wiele tysięcy fizjoterapeutów z całego kraju, jest również założycielem prestiżowej szkoły Osteopatii STILL ACADEMY of Osteopathy w Warszawie, w której studiuje ponad 300 studentów. Dzięki przekazywanej przez niego wiedzy rehabilitacja ortopedyczna przynosi coraz szybsze efekty pacjentom w całej Polsce.

 

Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło zebrać zespół świetnych osteopatów, którzy nieustannie podnosząc swoją wiedzę i doświadczenie wyleczyli do tej pory ponad 50 tysięcy pacjentów z całej Polski. To właśnie dzięki nim rehabilitacja ortopedyczna i leczenie kręgosłupa w naszej klinice jest na najwyższym, światowym poziomie.

Cennik:

od 200 zł / 30-40 min wizyta

rehabilitacja ortopedyczna Rzeszów
Nasi osteopaci na wizycie przeprowadzą dokładny wywiad, zbiorą wszelkie niezbędne informacje o Twoim stanie zdrowia, przeprowadzą dokładne badanie osteopatyczne, neurologiczne i ortopedyczne. Następnie postawią diagnozę funkcjonalną i zaplanują odpowiednie leczenie bólu kręgosłupa. Dokładnie wyjaśnią w czym tkwi problem i dlaczego odczuwasz takie dolegliwości oraz opiszą dalsze leczenie kręgosłupa.
Nasi osteopaci pomogą Ci w:
rehabilitacja kręgosłupa Rzeszów
Bólu kręgosłupa, karku
leczenie bólu kręgosłupa
Dyskopatii
rehabilitacja kręgosłupa w rwie kulszowej
Rwie kulszowej
leczenie kręgosłupa
Rwie udowej
rehabilitacja kręgosłupa przez osteopatę
Rwie barkowej
leczenie bólu kręgosłupa - jakie etapy
Mrowieniu i drętwieniu rąk i nóg
rehabilitacja ortopedyczna w bólu promieniującym
Bólu promieniującym
leczenie kręgosłupa przych zawrotach głowy
Bólach i zawrotach głowy
jak przebiega rehabilitacja ortopedyczna
Bólach odkręgowych

Rehabilitacja kręgosłupa Rzeszów

Jeśli Twojego bólu kręgosłupa nie uda się rozwiązać przez osteopatę, a rehabilitacja kręgosłupa nie będzie wystarczającym środkiem to 100% powrotu do zdrowia, wtedy zostaniesz skierowany z odpowiednim opisem problemu na dodatkowe badania lub/oraz konsultację neurochirurgiczną.
Jeśli rehabilitacja kręgosłupa rozwiąże Twój problem, fizjoterapeuta prawdopodobnie skieruje Ci do naszych specjalistów na dalszą rehabilitację funkcjonalną, na której dowiesz się jakie możesz robić ćwiczenia, jak powinieneś funkcjonować na co dzień oraz jaką profilaktykę stosować.
Rehabilitacja kręgosłupa Rzeszów - nasi osteopaci, osteopaci pediatryczni i fizoterapeuci, którzy pomogą w osiągnięciu celu.
Bogusław Mazur D.O.
Osteopata
Marcin Rodkiewicz
Osteopata
Fabian Sykała D.O.
Osteopata
Elwira Pitera D.O.
Osteopata
Marcin Hyżorek D.O.
Osteopata
Waldemar Gwóźdź
Osteopata Pediatryczny
Umów termin wizyty
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 7:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart