Osteopatyczne leczenie kręgosłupa
Jedni z najlepszych i najbardziej doświadczonych osteopatów w Polsce
nasza oferta

Osteopatyczne leczenie kręgosłupa

Twój kręgosłup jest w najlepszych rękach

Drogi Pacjencie, Twój kręgosłup jest w najlepszych rękach.

Zgłaszając się do Nas z bólem kręgosłupa możesz liczyć na kompleksową opiekę naszego zespołu doświadczonych Osteopatów, na którego czele stoi Bogusław Mazur D.O.

Bogusław Mazur jest pierwszym i najbardziej doświadczony osteopatą w województwie podkarpackim, który jest uznanym autorytetem w dziedzinie fizjoterapii i osteopatii w Polsce. Na swoich autorskich szkoleniach wykształcił wiele tysięcy fizjoterapeutów z całego kraju, jest również założycielem prestiżowej szkoły Osteopatii STILL ACADEMY of Osteopathy w Warszawie, w której studiuje ponad 300 studentów.

 

Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło zebrać zespół świetnych osteopatów, którzy nieustannie podnosząc swoją wiedzę i doświadczenie wyleczyli do tej pory ponad 50 tysięcy pacjentów z całej Polski.

Cennik:

od 170 zł / 30-40 min wizyta

Nasi osteopaci na wizycie przeprowadzą dokładny wywiad, zbiorą wszelkie niezbędne informacje o Twoim stanie zdrowia, przeprowadzą dokładne badanie osteopatyczne, neurologiczne i ortopedyczne. Następnie postawią diagnozę funkcjonalną i zaplanują odpowiednie leczenie. Dokładnie wyjaśnią w czym tkwi problem i dlaczego odczuwasz takie dolegliwości oraz opiszą dalsze leczenie.
Nasi osteopaci pomogą Ci w:
Bólu kręgosłupa, karku
Dyskopatii
Rwie kulszowej
Rwie udowej
Rwie barkowej
Mrowieniu i drętwieniu rąk i nóg
Bólu promieniującym
Bólach i zawrotach głowy
Bólach odkręgowych
Jeśli Twojego bólu kręgosłupa nie uda się rozwiązać przez osteopatę, zostaniesz skierowany z odpowiednim opisem problemu na dodatkowe badania lub/oraz konsultację Neurochirurgiczną.
Jeśli osteopata rozwiąże Twój problem prawdopodobnie skieruje Ci do naszych specjalistów na dalszą rehabilitację funkcjonalną, na której dowiesz się jakie możesz robić ćwiczenia, jak powinieneś funkcjonować na co dzień oraz jaką profilaktykę stosować.
Umów termin wizyty
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart