Home Osteopatyczne leczenie kręgosłupa

Osteopatyczne leczenie kręgosłupa

Drogi Pacjencie, Twój kręgosłup jest w najlepszych rękach.

Zgłaszając się do Nas z bólem kręgosłupa możesz liczyć na kompleksową opiekę naszego zespołu doświadczonych Osteopatów, na którego czele stoi Bogusław Mazur D.O.

Bogusław Mazur jest pierwszym i najbardziej doświadczony osteopatą w województwie podkarpackim, który jest uznanym autorytetem w dziedzinie fizjoterapii i osteopatii w Polsce. Na swoich autorskich szkoleniach wykształcił wiele tysięcy fizjoterapeutów z całego kraju, jest również założycielem prestiżowej szkoły Osteopatii STILL ACADEMY of Osteopathy w Warszawie, w której studiuje ponad 300 studentów.

Osteopatyczne leczenie kręgosłupa

Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło zebrać zespół świetnych osteopatów, którzy nieustannie podnosząc swoją wiedzę i doświadczenie wyleczyli do tej pory ponad 50 tysięcy pacjentów z całej Polski.

Nasi osteopaci na wizycie przeprowadzą dokładny wywiad, zbiorą wszelkie niezbędne informacje o Twoim stanie zdrowia, przeprowadzą dokładne badanie osteopatyczne, neurologiczne i ortopedyczne. Następnie postawią diagnozę funkcjonalną i zaplanują odpowiednie leczenie. Dokładnie wyjaśnią w czym tkwi problem i dlaczego odczuwasz takie dolegliwości oraz opiszą dalsze leczenie.

Nasi osteopaci pomogą Ci w:

  • Bólu kręgosłupa, karku
  • Dyskopatii
  • Rwie kulszowej
  • Rwie udowej
  • Rwie barkowej
  • Mrowieniu i drętwieniu rąk i nóg
  • Bólu promieniującym
  • Bólach i zawrotach głowy
  • Bólach odkręgowychJeśli Twojego bólu kręgosłupa nie uda się rozwiązać przez osteopatę, zostaniesz skierowany z odpowiednim opisem problemu na dodatkowe badania lub/oraz konsultację Neurochirurgiczną.

Jeśli osteopata rozwiąże Twój problem prawdopodobnie skieruje Ci  do naszych specjalistów na dalszą rehabilitację funkcjonalną, na której dowiesz się jakie możesz robić ćwiczenia, jak powinieneś funkcjonować na co dzień oraz jaką profilaktykę stosować.

Bogusław Mazur D.O.
Osteopata
Marcin Rodkiewicz
Osteopata
Fabian Sykała D.O.
Osteopata
Elwira Pitera D.O.
Osteopata
Marcin Hyżorek
Osteopata
Maciej Misiewicz
Osteopata
Waldemar Gwóźdź
Osteopata Pediatryczny
Umów termin wizyty
zobacz z kim współpracujemy
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Zadzwoń, napisz do nas
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart