Home Zdrowie Kobiet

Zdrowie Kobiet

Drogie Panie, doskonale wiemy w jak jesteście zajęte i jak trudno w natłoku codziennych obowiązków jest Wam zadbać o siebie. Koncentracja na obowiązkach zawodowych, domowych, macierzyństwie często powoduje, że nie pozostaje wiele czasu na dbanie o zdrowie.

W Humanicus Clinic doskonale o Was zadbamy. U nas znajdziecie pomoc i opiekę na każdym etapie i w każdym stadium swojego zdrowia.

Niezależnie, czy chcesz zadbać o sylwetkę, planujesz ciążę, jesteś w ciąży, czy po porodzie chcecie wrócić do aktywności, poprowadzimy Cię przez ten proces, odpowiemy na wszystkie pytania i po prostu się Toba zaopiekujemy.

Dla Pań które chcą zadbać o swoją sylwetkę, proponujemy treningi indywidualne, dostosowane do Twojego celu, możliwości oraz stanu zdrowia. Nasz trener przeanalizuje Twoje oczekiwania i zaproponuje rozwiązanie które wspólnie doprowadzi Was do osiągnięcia wspólnego celu.

Zdrowie Kobiet

Dla Kobiet przygotowujących się do ciąży oraz będących w ciąży, proponujemy konsultacje ginekologiczne z kompleksowym prowadzeniem ciąży przez najlepszych specjalistów w komfortowych warunkach. Dodatkowo nasz osteopata dokałdnie Cię zbada i zastosuje terapię przygotowującą Twój układ mięśniowo szkieletowy i kostny do ciąży, uruchomi miednicę, kręgosłup i klatkę piersiową poprawi ukrwienie i odżywienie tkankę, oraz usunie wszelkie nieprzyjemne dolegliwości bólowe które wywołują dyskomfort.

Jeśli już nie będziesz miała żadnych dolegliwości będąc w ciąży nasz fizjoterapeuta uroginekologiczny oraz trener zaproponują Ci odpowiednią dla Ciebie aktywność fizyczną oraz łagodne ćwiczenia, które pomogą Ci później podczas porodu i powrotu po porodzie do aktywności.

Po porodzie zapraszamy na wizyty kontrolne do naszych ginekologów oraz osteopatów i fizjoterapeutów uroginekologicznych, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania, usuną Twoje dolegliwości oraz zadbają o Twoją sylwetkę i formę, tak byś mogła w pełni koncentrować się na swoim Maluszku.

Pamiętaj dla swojego dziecka jesteś najważniejsza, dlatego zadbaj o swoje zdrowie – będzie Ci potrzebne aby w pełni cieszyć się macierzyństwem. Pamiętaj również że każdy poród przez cesarskie cięcie jest bezwzględnym wskazaniem do rehabilitacji uroginekologicznej.

Odrobinę starsze Panie, często wiele lat po porodach, które cierpią na dolegliwości ginekologiczne lub urologiczne również znajdą u nas kompleksową pomoc.

Jesteśmy w stanie pomóc z takimi problemami jak:

 • Pęcherz Neurogenny
 • Wysiłkowe nietrzymanie moczu
 • Opadanie przydatków
 • Stan po operacjach ginekologicznych
 • bólem przy współżyciu,
 • bólami miesiączkowymi,
 • bólem narządów płciowych i ich okolicy,
 • rozstępem mięśni prostych brzucha,
 • dolegliwościami w okresie ciąży,
 • po porodzie siłami natury i cesarskim cięciu,
 • przed i po zabiegach ginekologicznych.
 • leczenie dolegliwości bólowych w rejonie miednicy u kobiet
 • leczenie po operacjach ginekologicznych i urologicznych u kobiet i mężczyzn

Drogie Panie, zapraszamy do naszych specjalistów.

Elwira Pitera D.O.
Osteopata
Barbara Bąk
Fizjoterapeuta
Katarzyna Penar
Terapeutka, trener, dietetyk.
Umów termin wizyty
zobacz z kim współpracujemy
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Zadzwoń, napisz do nas
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart