Home Centrum Medycyny Sportowej

Centrum Medycyny Sportowej

W Centrum Medycyny Sportowej HUMANICUS Clinic zarówno zawodowy sportowiec, jak i osoby uprawiające sport amatorsko znajdą profesjonalną i skuteczną pomoc.

Oferujemy specjalistyczną, indywidualnie dobraną terapię do możliwości pacjenta i rodzaju urazu, by w jak najszybszy i bezpieczny sposób zapewnić powrót do aktywności fizycznej po przebytych urazach ortopedycznych i kontuzjach sportowych.

W naszej klinice pracują wyłącznie najlepsi Osteopaci i Fizjoterapeuci oraz Trenerzy, którzy sami nierzadko mieli bogatą aktywność lub karierę sportową i nie są im obce kontuzje i urazy sportowe. Poza fachową wiedzą i doświadczeniem oferujemy rehabilitacje a najbardziej komfortowych warunkach na najlepszym dostępnym na rynku sprzęcie.

Cennik:

 od 120 zł. / 60 min. rehabilitację

 150 zł. / 30-45 wizytę osteopatyczną.

Centrum Medycyny Sportowej

W naszej pracy ze sportowcami opartej na wieloletnim doświadczeniu korzystamy z wiedzy z zakresu najnowszych badań i standardów  leczenia zaczerpniętych z najlepszych klinik sportowych na świecie. Cały proces rehabilitacji w sporcie jest poddany szczegółowej analizie biomechanicznej i funkcjonalnej narządu ruchu, a także nieustannemu monitorowaniu efektów osiąganych przez Pacjenta.


Szczególną wagę przywiązujemy również do profilaktyki w sporcie w celu zapobiegania urazów i kontuzji, reedukacji wzorców ruchowych, zapewniając w ten sposób utrzymanie optymalnej funkcjonalności narządu ruchu. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie jeszcze na etapie braku dolegliwości u pacjenta zlokalizować i wychwycić tzw. słabe ogniwa biomechaniczne w układzie ruchu, narażone na przeciążenia i kontuzje w przyszłości oraz tak poprawić i wypracować parametry tkane k żeby do takiej potencjalnej kontuzji w przyszłości nie doszło.
W naszym ośrodku oferujemy także SSR czyli specyficzną sportową rehabilitację przygotowującą pacjenta do bezpiecznego powrotu do uprawiania każdej dyscypliny sportowej.


Konsultujemy i leczymy Pacjentów z wielu ośrodków rehabilitacji sportowej z całej Polski, specjalizując się w rehabilitacji i profilaktyki pacjentów z różnych dyscyplin sportowych takich jak:
 

 • Piłka Nożna (konsultujemy zawodników ekstraklasowych i kadry narodowej)
 • Siatkówka (konsultujemy zawodników ekstraklasowych i kadry narodowej)
 • Lekkoatletyka (konsultujemy zawodników kadry narodowej i olimpijskiej)
 • Koszykówka
 • Sporty Walki
 • Piłki ręcznej
 • Tenis
 • Rugby
 • Pływanie
 • Narciarstwo
 • Sporty siłowe
 • Squash
Bogusław Mazur D.O.
Osteopata
Marcin Rodkiewicz
Osteopata
Fabian Sykała D.O.
Osteopata
Marcin Hyżorek
Osteopata
Maciej Misiewicz
Osteopata
Artur Cieśla
Fizjoterapeuta
Wojciech Brzuszek
Fizjoterapeuta
Katarzyna Penar
Terapeutka, trener, dietetyk.
Umów termin wizyty
zobacz z kim współpracujemy
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Zadzwoń, napisz do nas
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart