Home Masaż klasyczny

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejszy rodzaj masażu, który w zależności od formy jego wykonania oraz intensywności może mieć różnorodne zastosowanie, od wyciszającego i relaksacyjnego napięte tkanki po pobudzający ukrwienie i aktywujący układ nerwowy.

 

Masaż klasyczny jest zabiegiem, który ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta, znajduje on zastosowanie w zapobieganiu napięć powstałych w ciągu aktywności dnia codziennego, rodzaju pracy lub silnego stresu.

Masaż klasyczny

Masaż ma działanie przeciwbólowe, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy a także ma silne działanie relaksujące.


W HUMANICUS Clinic możesz liczyć na zabieg masażu przez wyspecjalizowanego i doświadczonego masażystę, który odpowiednio dobierze rodzaj, intensywność oraz sposób wykonania masażu do Twoich oczekiwań i potrzeb.


Masaż klasyczny odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry poprzez jej lepsze dotlenienie i ukrwienie.

Renata Krupa
Masażystka
Umów termin wizyty
zobacz z kim współpracujemy
Nasza lokalizacja
ul. Litewska 29
35-302 Rzeszów
Godziny pracy
Pn. - Pt: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 16:00
Zadzwoń, napisz do nas
Odwiedź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart